Leírás
Extra könnyű akkumulátoros fűszegélynyíró a gyepszélek könnyed nyírásához
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion |
|---|---|
| Akkumulátor teljesítmény | 2Ah |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Akku üzemidő | max.40perc |
| üzemidő alatt vágható gyephossz | max. 1000m |
| Vágási kör átmérő | 230mm |
| Tartalék kések száma | 5db |
| Súly: | 2kg |
Extra könnyű
A SmallCut 23/18V P4A akkumulátorral együtt mindössze 2 kg-os súlyának köszönhetően a fűnyírás a SmallCut 23/18V P4A készülékkel rendkívül könnyű és könnyed élményt nyújt.
Kényelmes használat a második markolattal
A nagyméretű markolat és a kiegészítő elülső markolat kényelmes, ergonomikus használatot tesz lehetővé, és kellemes munkapozíciót biztosít. A markolatban tárolt négy pótkés mindig kéznél van.
Pontos vágás a RotorCut vágórendszernek köszönhetően
A 23 cm-es munkaszélességnek és a hosszú élettartamú RotorCut műanyag késeknek köszönhetően minden vágás pontos, hatékony és tiszta.
LED állapotjelző
A fogantyúba épített, jól látható LED-kijelző munka közben mutatja az akkumulátor aktuális töltöttségi szintjét.
A 18V POWER FOR ALLIANCE több, mint egy akkumulátor
A POWER FOR ALL ALLIANCE a vezető gyártók egyik legnagyobb márkák közötti akkumulátor-szövetsége, hogy ugyanazt az akkumulátort több eszközben használhasd. Pénzt spórolsz, miközben rugalmas maradsz!
A 3 év szavatosság biztosítja a kiváló minőséget
A vásárlást követő 3 hónapon belül a gardena.com/registration weboldalon történő regisztráció után. A garancia az akkumulátorokra és azok töltőire (ha a termék csomagolás tartalmát képezte is) nem terjed ki.
Paraméterek
| Akkumulátor típusa | 18 V Li-Ion (P4A) |
| Akkumulátor kapacitása | 2Ah |
| Működési idő | Max. 40 perc |
| Egy töltéssel lenyírható fűszegély | Max.1000m gyepszegély |
| Vágási kör átmérője | 230mm |
| Vágórendszer | RotorCut |
| Elülső markolat egyénileg beállítható | Nem |
| Növényvédő keret | Nem |
| Teleszkópos nyél | Nem |
| Szegélynyíró fej dőlésszögének állítása | Nem |
| Elforgatható szegélynyíró fej | Nem |
| LED-es töltöttségi szintjelző | Igen |
