Leírás
Praktikus merülőszivattyú, ami nagyon megéri az árát.
A GARDENA Merülőszivattyú tiszta vízhez 8200 szabályozható úszókapcsolóval van ellátva, amely megakadályozza a szárazüzemet és biztosítja a szivattyú hatékony és biztonságos használatát. A folyamatos üzemről a szabadalmaztatott csatlakozás gondoskodik, a maximális sekélyre szívás elérése érdekében.
Számos funkcionális tulajdonsággal bír: a 4 mm-es sekélyre szívási képességgel gyakorlatilag az összes nem kívánt vizet elszívja, és a 10 méteres elektromos kábellel a szivattyú akár 6 méteres mélységben is hatékonyan működik.
A szivattyú kiválóan mozgatja a majdnem tiszta vizet A-ból B-be, például esőgyűjtő hordóból az öntözés helyére a kertben. Gyerek- vagy úszómedence feltöltéséhez és leeresztéséhez is gyors és hatékony segítséget nyújt. Ez az univerzális merülőszivattyú nem csupán kültéren használható, de bevetheted bármilyen háztartási árvíz esetén; nem kell aggódnod a kiöntött mosógép vagy az elöntött pince miatt (5 mm szemcseátmérőig).
A GARDENA megbízható piacvezető 40 évnyi tapasztalattal a szivattyútervezés és -gyártás területén. Ez a szivattyú tökéletes alkalmi használatra és nagyon megéri az árát.
| Teljesítmény | 250 W |
|---|---|
| Max. szállított vízmennyiség | 8200 l/h |
| Max nyomás | 0.5 bar |
| Max. merülési mélység | 6 m |
| Max. szállítási magasság head | 5 m |
| Folyadék max. hőmérséklete | 35 °C |
| Kábel hossza | 10 m |
| Tápkábel típusa | H05 RNF |
| Elektromos védelmi osztály | IP X8 |
Gyorsan és egyszerűen összeállítható és használható
Gyorsan és egyszerűen csatlakoztatható, könnyen feltölthető vagy leereszthető. A GARDENA Merülőszivattyúja tiszta vízhez ideális modell számos kül- és beltéri felhasználásra; vízszállításra, úszó- vagy gyerekmedence leeresztéséhez vagy a háztartásban előforduló árvizekhez.
Egyszerű használat
A rugalmas tömlőelemmel a szivattyú egyszerűen csatlakoztatható a szabvány méretű tömlőkhöz. Mivel a csatlakozóelem elforgatható, a szivattyú mindig stabilan áll a tömlő függőleges vagy vízszintes csatlakoztatásától függetlenül.
Majdnem teljesen száraz
A szabadalmaztatott, folyamatos üzem funkciójának köszönhetően a szivattyú könnyedén leszívja 4 mm-re a vizet.
Szabályozható úszókapcsoló
A szivattyú szabályozható úszókapcsolóval van felszerelve. Amint a vízszint egy bizonyos érték alá csökken, a szivattyú kikapcsol, hogy megelőzze a szárazüzemet.
Paraméterek
| Alkalmazás: | Tiszta vízhez |
| Névleges teljesítmény | 250W |
| Maximális szállítási mennyiség | 8200l/óra |
| Maximális szállítási magasság | 5m |
| Maximális szállítási nyomás | 0.5bar |
| Automata funkciók/Szárazonfutás elleni védelem | Úszókapcsoló |
| Maximális merülési mélység | 6m |
| Maximális szemcseátmérő | 5mm |
| Sekélyre szívás | 4mm |
| Csatakozómenet | 33,3 mm (G 1"), 47,9 mm (G 1 1/2") |
| Csatlakozókábel hossza | 10m |
| Szállított anyag maximális hőmérséklete | 35°C |