Leírás
25-30cm magas elágazó szárú dísznövény. Hajtásvégeken nyílnak 2-3cm-es szárítható, gömb alakú fehér virágai.
A virágait nyílott állapotban szedjük, kis csokorba kötve szárítjuk.
A könnyű humuszban gazdag talajokat kedveli.
Vetés: márciusban növényházba, vagy május elején szabadban virágágyba ültessük. A sorba vetett magokat kelés után ritkítsuk.
A tasak tartalma: 0,25g.
|
|
|
|
| Idő: | máj. | 20x20 cm | aug.-szept. |
| Hőmérséklet: | 18oC | ||
| Vetésmélység: | 1cm | ||
| Virágmagasság: | 25-30 cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "K" |
| Magasság: | 30cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | május |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | május |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | március |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Virágzás (-tól) | július |
| Virágzás (-ig) | augusztus |
| Tőtávolság | 25 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.