Leírás
Rendkívül erős. Az egyik legismertebb, magas kapszaicintartqlmú paprikafajta.
60-80 cm magasra nő.
Bogyói 10-12 cm hosszúak, vékonyak, sötétzöldből élénkpirosra érnek, hegyük kissé meghajlik.
Szabadföldi és üvegházi termesztésre ajánlott, de cserépben is nevelhető.
(A tasak 20 szem vetőmagot tartalmaz.)
|
|
|
|
|
| Idő: | március | május | 40x40cm | júl.- |
| Hőmérséklet: | 20Co | |||
| Vetésmélység: | 1-2cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "D" |
| Magasság: | 60cm |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-tól) | február |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | január |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Termés (-tól) | szeptember |
| Termés (-ig) | október |
| Tőtávolság | 70 cm |
| Grammonkénti mag mennyiség: | 20 mag/g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.