Leírás
Rendkívül erős. Rendkívül dekoratív Tabasco típusú chilipaprika, mely cserépben is termeszthető.
A bokor 40 cm magasra nő.
A bogyók felőállóak, 3-4 cm hosszúak, sötétzöldből pirosra érnek.
(A tasak 20 szem vetőmagot tartalmaz.)
|
|
|
|
|
| Idő: | feb.-már. | jún.-nov. | ||
| Hőmérséklet: | 15Co | |||
| Vetésmélység: | 1-2cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "D" |
| Magasság: | 40cm |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-tól) | február |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | január |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Termés (-tól) | szeptember |
| Termés (-ig) | október |
| Tőtávolság | 30 cm |
| Grammonkénti mag mennyiség: | 20 mag/g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.