Leírás
Rendkívül erős. Az egyik legismertebb chilipaprika. A növény 70-80 cm magasra nő.
Zömök, tompa végű bogyói 6-8 cm hosszúak, 2-2,5 cm szélesek, sötétzöldből élénkpirosra érnek.
Szabadföldi és üvegházi termesztésre ajánlott, de cserépben is nevelhető.
(A tasak 20 szem vetőmagot tartalmaz.)
|
|
|
|
|
| Idő: | március | május | 60x30cm | aug.-nov. |
| Hőmérséklet: | 20Co | |||
| Vetésmélység: | 1-2cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "D" |
| Magasság: | 75cm |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-tól) | február |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | január |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Termés (-tól) | szeptember |
| Termés (-ig) | október |
| Tőtávolság | 70 cm |
| Grammonkénti mag mennyiség: | 20 mag/g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.