Leírás
Szinte minden színárnyalatban nagyon gazdagon virágzik, nyár közepétől késő őszig.
Évelő ágyakba és szárazkötészeti alapanyagnak kiváló.
Napos helyet igényel.
A tasak tartalma: 0,25g
|
|
|
|
| Idő: | jún.-júl. | 20x30 cm | júl.-okt. |
| Hőmérséklet: | 18oC | ||
| Vetésmélység: | 1cm | ||
| Virágmagasság: | 60cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "B" |
| Magasság: | 60cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | május |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | május |
| Palántázás (-tól) | szeptember |
| Palántázás (-ig) | szeptember |
| Virágzás (-tól) | július |
| Virágzás (-ig) | szeptember |
| Tőtávolság | 10 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.