Leírás
Gondoskodik a kert és a haz automatikus vízellatasaról közvetlenül a kútból.
- P=1100W;
- Qmax=6100l/h;
- Hmax=47m;
- Lmax=17m
- Szivattyú hajtómű: 4fokozat;
- Szivattyú keresztmetszet:15cm
Elektromos nyomaskapcsoló és az atfolyó víz mennyiségét érzékelő szenzor vízigény esetén automatikusan bekapcsolja a szivattyút, majd utana újra kikapcsolja.
Szarazüzem elleni védelem védi a szivattyút, ha elfogy a víz. Visszafolyasgatló a gyors vízkijuttatas érdekében.
Beépített szűrő.
Rozsdamentes szivattyúhaz.
Csatlakozas 1" külső fém menet.
Vízszivargas esetén vészleallas.
Paraméterek
| Névleges teljesítmény | 1100W |
| Maximális szállítási mennyiség | 6100l/óra |
| Maximális szállítási magasság | 47m |
| Maximális szállítási nyomás | 4.7bar |
| Maximális merülési mélység | 17m |
| Szivattyúrendszer | 4 lépcsős |
| Csatakozómenet | 33,3 mm (G 1") |
| Rögzítőkábel hossza | 23m |
| Csatlakozókábel hossza | 20m |
| Szárazüzem elleni védelem | Beépített |
| Szállított anyag maximális hőmérséklete | 35°C |
| Beépített szennyszűrő | Igen |
| Automatikus be-/kikapcsolás | Igen |