Leírás
A legerősebb, legnagyobb teljesítményű fűszegélynyíró haladó felhasználóknak
- Vágókör:280mm
- Teljesítmény: 650W
- Szálkeresztmetszet:1,6mm
- Szálhossz:6m
- Súly: 3kg
Igazi könnyűsúlyú bajnok a gyepen
A nagyon kis, mindössze 2,8 kg-os súlyú géppel könnyű a fűszegély nyírása, és nem fárasztó a hosszabb ideig tartó munkavégzés.
úgy dolgozz, ahogy akarsz
Az állítható teleszkópos nyélnek köszönhetően a fűszegélynyíró a testmagasságodhoz igazítható, míg a plusz markolat az ergonomikus használatról gondoskodik.
Szegélynyírás kompromisszumok nélkül
A szélvágás funkcióval függőlegesen, például az utak vagy virágágyások mentén nyírhatod le pontosan a széleket.
Problémamentes szegélynyírás
Erős, 650 W-os motor hajtja; komoly teljesítményt nyújt és fáradhatatlan minden szegélynyíráskor.
Az eredmény mindig tökéletes
A 28 cm munkakerületű szál minden egyes vágásnál kitűnő eredménnyel vizsgázik.
Jó kezekben vannak a növényeid
A levehető növényvédő keret megvédi a virágokat és a bokrokat.
Paraméterek
| Motorteljesítmény | 650W |
| Vágási kör átmérője | 280mm |
| Elülső markolat egyénileg beállítható | Igen |
| Növényvédő keret | Igen |
| Teleszkópos nyél | Igen |
| Szegélynyíró fej dőlésszögének állítása | Igen |
| Elforgatható szegélynyíró fej | Igen |
| Szálkeresztmetszet | 1.6 mm |
| Szálhossz | 6 m |
| Koppintó száladagolás | Igen |
