Leírás
Gondoskodik a kert és a ház automatikus vízellátásáról közvetlenül a kútból.
Esőztetők, öntözőrendszerek vízellátására is alkalmas.
Halk, több fokozatú, nagy teljesítményű szivattyú hajtómű, karbantartást nem igénylő kondenzátor motorral.
Hosszú élettartamú kettős motorszigetelés, kerámia bevonatú főtengely.
Nyomáskapcsolóval, áramlásérzékelővel, sok biztonsági funkcióval.
- Teljesítmény=950W;
- Vízszállítás max=6000l/h;
- Emelőmagasság/nyomás max=50m/5bar;
- Merülési mélység max=19m
- Szivattyú hajtómű: 7fokozat;
- Szivattyú keresztmetszet: 98 mm
- Súly: 9kg
- Csatlakozás: 1" külső/belső menet (kiegészítő idom mellékelve).
- Elektromos kábel hossza: 22m
- Bekapcsolási nyomás: 3,5bar
Beépített elektromos nyomáskapcsoló és az átfolyó víz mennyiségét érzékelő szenzor vízigény esetén automatikusan bekapcsolja a szivattyút, majd utána újra kikapcsolja.
Szivattyú védelem: tömítetlen nyomóoldal esetén a szivattyú rövid időközönként ki-és bekapcsol, pótolva a rendszerben bekövetkezett nyomásveszteséget. Ez a folyamat hosszú távon károsíthatja a szivattyút. Ezért ha a rövid idejű bekapcsolási ciklusok 2 percen belül több mint 7x megismétlődnek a szivattyú letílt.
Szárazüzem elleni védelem védi a szivattyút, ha elfogy a víz.
Visszafolyásgátló a gyors vízkijuttatás érdekében.
Stabil szívótalp megakadályozza a homok és más szennyeződések felszívódását.
Rögzítőkötéllel.
Paraméterek
| Névleges teljesítmény | 950W |
| Maximális szállítási mennyiség | 6000l/óra |
| Maximális szállítási magasság | 50m |
| Maximális szállítási nyomás | 5bar |
| Maximális merülési mélység | 19m |
| Szivattyúrendszer | 7 lépcsős |
| Csatakozómenet | 33,3 mm (G 1") |
| Rögzítőkábel hossza | 22m |
| Csatlakozókábel hossza | 22m |
| Szárazüzem elleni védelem | Igen |
| Szállított anyag maximális hőmérséklete | 35°C |
| Beépített szennyszűrő | Igen |
| Automatikus be-/kikapcsolás | Igen |