Leírás
15-20 cm magas, különleges virágformájú dísznövény. Kinyílott virágai a szárazkötészetben is jól felhasználhatók. Mélyrétegű, tápa-nyagban gazdag talajt igényel.
Napfényigényes, közepes vízigényű.
A tasak tartalma: 0,5g.
|
|
|
|
| Idő: | márc.-ápr. | 25-25cm | jún.-szept. |
| Hőmérséklet: | 20oC | ||
| Vetésmélység: | 1-2cm | ||
| Virágmagasság: | 15-20cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "K" |
| Magasság: | 30cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | április |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | május |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-tól) | március |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | március |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Virágzás (-tól) | augusztus |
| Virágzás (-ig) | szeptember |
| Tőtávolság | 25 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.