Leírás
80cm-es magas, bokrosodó növény, telt virágokkal. Kerítések mellé, cserjék elé, virágágyakban csoportosan nagyon mutatós.
Jó minőségű, mélyrétegű talajt kedvel. Napfényigénes. Mérsékelt öntözést igényel.
A tasak tartalm: 1g.
|
|
|
|
|
| Idő: | febr.-márc. | május | 60x60cm | júl.-szept. |
| Hőmérséklet: | fóliában 18-20oC | |||
| Vetésmélység: | 1-2cm | |||
| Virágmagasság: | 80cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "K" |
| Magasság: | 150cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | május |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | június |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-tól) | március |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | február |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Virágzás (-tól) | július |
| Virágzás (-ig) | október |
| Tőtávolság | 40 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.