Leírás
Apró virágú, bokrosodó évelő árvácska, mely hosszan és gazdagon ontja virágait.
Humuszos talajt és mérsékelt fekvést igényel.
Sziklakertbe, temetőkbe és évelőágyak előterébe ültessük.
Vetés: május-júniusban. Kelés után 10x10cm-re tüzdeljük.
Kiültetés: szeptember-október végleges helyére.
A tasak tartalma: 0,25g.
|
|
|
|
| Idő: | máj.-jún. | 20x20 cm | ápr.-júl. |
| Hőmérséklet: | |||
| Vetésmélység: | 1cm | ||
| Virágmagasság: | 20 cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "A" |
| Magasság: | 15cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | május |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | június |
| Palántázás (-tól) | szeptember |
| Palántázás (-ig) | október |
| Virágzás (-tól) | szeptember |
| Virágzás (-ig) | április |
| Tőtávolság | 20 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.