Leírás
Igazán szemet gyönyörködtető növény.
Antik hatású rózsaszín virágok a zöldekkel pompás kontrasztot képeznek.
különösen dúsan virágzik, erőteljes növekedésű, időjárás álló.
A tasak tartalma: 20 szem.
|
|
|
|
| Idő: | márc.-máj. | 20x25 cm | júl.-okt. |
| Hőmérséklet: | 18oC | ||
| Vetésmélység: | 1cm | ||
| Virágmagasság: | 60-75cm |
Paraméterek
| Magasság: | 60cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | május |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | július |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-tól) | február |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | április |
| Virágzás (-tól) | július |
| Virágzás (-ig) | október |
| Tőtávolság | 20 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.