Leírás
- P=900W
- Qmax=5900l/h
- Lmax=12m
- Hmax=35m
- Szivattyú hajtómű:3 fokozatú
- Rögzítőkötél: 20m
- Súly:9,4kg
- Méret: 15x15x48 cm
úszókapcsolóval az automata üzemmódhoz. Szabályozható úszókapcsoló rögzítés.
Esőztetők, öntözőrendszerek vízellátására, valamint vízvételre nagy mélységből. A szivattyú tartósan a víz alatt maradhat.
Többfokozatú, nagyteljesítményű hajtóművel.
Csatlakozómenet 33,3 mm-es (1") fém.
Visszafolyásgátló lerövidíti az újraszívási időt. Beépített szűrő.
Rögzítő kötéllel a szivattyú bemerítésére a szállítandó folyadékba. Szállítható folyadék: tiszta édesvíz.
Nem szállítható: sósvíz, maró és gyúlékony, robbanékony anyagok és élelmiszer.
Halk, karbantartást nem igénylő kondenzátormotor hővédő kapcsolóval.
Rozsdamentes acél szivattyúház.
Paraméterek
| Névleges teljesítmény | 900W |
| Maximális szállítási mennyiség | 5900l/óra |
| Maximális szállítási magasság | 35m |
| Maximális szállítási nyomás | 3.5bar |
| Maximális merülési mélység | 12m |
| Szivattyúrendszer | 3 lépcsős |
| Csatakozómenet | 33,3 mm (G 1") |
| Rögzítőkábel hossza | 20m |
| Csatlakozókábel hossza | 15m |
| Szárazüzem elleni védelem | Úszókapcsoló |
| Szállított anyag maximális hőmérséklete | 35°C |
| Beépített szennyszűrő | Igen |
| Automatikus be-/kikapcsolás | Nem |