Leírás
Hosszú szárú (30-50cm) felálló lombozatú, sima levelű szelekció.
Balkonládában, cserépben is termeszthető.
Dús lombja, középzöld színű, nagyon aromás ízű.
A második évben tavasszal újra kihajt, ezután egyszer még vághatjuk, majd felmagzik.
A petrezselyemmag nagyon lassan csírázik (kb. 3 hét) ez idő alatt tartsuk álllandóan nedvesen a vetést.
(A tasak 2g vetőmagot tartalmaz.)
|
|
|
|
| Idő: | márc.-máj. | 30x10cm | júl.-okt. |
| Hőmérséklet: | 8oC | ||
| Vetésmélység: | 1-2cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "A" |
| Magasság: | 30cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | március |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | május |
| Termés (-tól) | június |
| Termés (-ig) | október |
| Tőtávolság | 25 cm |
| Grammonkénti mag mennyiség: | 600 mag/g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.