Leírás
Bokros fajtái jól elágazók, 40-50cm magasak. Dúsvirágú, illatos fürtjei a hajtásvégeken nyílnak. Színes virágai egyszerűek vagy teltek.
Jó vágott virág és nagyon szép kerti dísz.
Napfénykedvelő, tápanyag- és vízigénye közepes.
Kelés után ritkítsuk.
A tasak tartalma: 0,5g.
|
|
|
|
| Idő: | ápr. | 30x20 cm | ápr.-júl. |
| Hőmérséklet: | 18oC | ||
| Vetésmélység: | 1cm | ||
| Virágmagasság: | 40-50 cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "K" |
| Magasság: | 70cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | május |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | május |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | március |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Virágzás (-tól) | július |
| Virágzás (-ig) | szeptember |
| Tőtávolság | 25 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.