Leírás
18-40cm magas, bőven elágazó, gazdagon virágzó növény.Változatos színekben: a kék kivételével valamennyi szín megtalálható.
Jó szerkezetű, vízáteresztő, közepes tápanyagtartalmú talajt igényel.
A tasak tartalm: 0,5g.
|
|
|
|
| Idő: | ápr. közepe | 20-25cm | jún.-aug. |
| Hőmérséklet: | |||
| Vetésmélység: | 1cm | ||
| Virágmagasság: | 18-40 cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "K" |
| Magasság: | 30cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | április |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | május |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | március |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Virágzás (-tól) | július |
| Virágzás (-ig) | október |
| Tőtávolság | 20 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.