Leírás
Alacsony, 25-30cm magas.Cserepes értékesítésre, virágágyi kiültetésre alkalmas.
Napfény és vízigényes.
A tasak tartalma: 1g.
|
|
|
|
| Idő: | márc-ápr. | 30x25 cm | aug.-szept. |
| Hőmérséklet: | |||
| Vetésmélység: | 1-2cm | ||
| Virágmagasság: | 25-30 cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "K" |
| Magasság: | 30cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | április |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | május |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | március |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Virágzás (-tól) | augusztus |
| Virágzás (-ig) | szeptember |
| Tőtávolság | 20 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.