Leírás
Házikerti, apró, különleges alakú terméseket nevelő, csípős fajta.
Rendkívül bőtermő, termései érdekes, díszítő hatásúak.
Frissen fogyasztva, szárítva és savanyúságnak készítve is kiváló csemege.
Kezdő chili termesztők számára ideális választás!
(A tasak 20szem vetőmagot tartalmaz.)
|
|
|
|
|
| Idő: | jan.- | máj. | 70x40cm | jszept.- |
| Hőmérséklet: | ||||
| Vetésmélység: | 1-2cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "D" |
| Magasság: | 80cm |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-tól) | február |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | január |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Termés (-tól) | szeptember |
| Termés (-ig) | október |
| Tőtávolság | 70 cm |
| Grammonkénti mag mennyiség: | 20 mag/g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.