Leírás
Házikertbe, támrendszer melletti termesztésre és fűtetlen fólia alatti hajtatásra alkalmas középkorai hibrid.
Folytonos növekedésű, eléri a 2,5-3 métert is.
Fürtös termése az őszi fagyokig szedhető.
Kemény, jó minőségű bogyói gömb alakúak, átlagtömegük 80-12g.
Betegségekre nem fogékony fajta
Kiszerelés: 20szem (Csávázott vetőmag)
|
|
|
|
|
| Idő: | feb.- | már. | 50x40cm | jún.-szept. |
| Hőmérséklet: | +13Co | |||
| Vetésmélység: | 1cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "A" |
| Magasság: | 200cm |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-tól) | március |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | február |
| Palántázás (-tól) | március |
| Palántázás (-ig) | április |
| Termés (-tól) | június |
| Termés (-ig) | szeptember |
| Tőtávolság | 50 cm |
| Grammonkénti mag mennyiség: | 270 mag/g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.