Leírás
Intelligens LONA technológia

2022-es évtől a Gardena smart robotfűnyírók GPS alapú támogatást kaptak, melynek segítségével új, hasznos funkciók érhetők el az okostelefonos applikációkban.
A LONA egy mesterséges intelligencia alapú technológia, amely tanul, feltérképezi és alkalmazkodik az egyes kertekhez. A GARDENA 239 alkalmazásban elérhető Zóna menedzsment funkciónak köszönhetően könnyen meghatározható, hogy mely területeket, mikor, milyen gyakran és milyen intenzitással kell nyírni. Az Area Protect lehetővé teszi a kaszálásmentes területek meghatározását. A fűnyíró helyzete bármikor valós időben nyomon követhető. A GARDENA smart App frissítéseinek részeként a LONA folyamatosan fejlődik, és idővel új funkciók lesznek elérhetőek.
Teljes körű kapcsolat
A smart SILENO city teljes mértékben csatlakozik a GARDENA 239hez. Bárhonnan gondozhatod a kerted. Online regisztráció szükséges a GARDENA smart APP-on.
Csendes profi
Pihenj a kertbe, míg a SILENO csendesen elvégzi a munkát. A kategóriájában legalacsonyabb zajszintet (57 dbA) észre sem fogod venni.
Precíz mesterséges intelligencia
Ez a fűnyíró szakértő a navigációban, megbízható pontossággal kezeli a legkeskenyebb helyeket és legszűkebb sarkokat is.
Bármilyen időjárásban és bármilyen területen
A SILENO szakértő segítőtárs a kertben, minden időben üzemképes, akár esik, akár fúj. A fűnyíró bármilyen alakú gyepterülettel megbirkózik az egyszerűtől a bonyolultig, és az akár a 35%-os emelkedők sem okoznak számára problémát.
Ideális kis és bonyolult gyepterületekre
A GARDENA SILENO City kis és bonyolult gyepterületeker is teljesen automatikusan, megbízhatóan és egyenletesen nyír. Keskeny helyeken és szűk sarkokban is gond nélkül boldogul. A töltőállomás rugalmasan elhelyezhető, nem okoz problémát.
Nagyon menő
Az innovatív fagyérzékelő észleli a fagyponthoz közeli hőmérsékletet és szünetelteti a fűnyírási tervet a gyep védelme érdekében. Ki- és bekapcsolható a GARDENA Bluetooth® alkalmazással.
Biztonságos és megbízható
A határoló vezeték rugalmasan és megbízhatóan határolja a munkaterületet – ezzel biztosítja, hogy a robotfűnyíró kizárólag a kijelölt helyen dolgozik. Az érzékenyen reagáló ütközés-érzékelők gondoskodnak arról, hogy a fűnyíró biztonságosan dolgozzon a kertben.
Könnyen tisztítható
A GARDENA SILENO City-t úgy tervezték, hogy a kerti tömlővel egyszerűen lemosható legyen a házról, a késekről és a kerekekről a sár, por és a fűnyesedék.
Foltvágás
A foltvágás és a spirálvágás funkció miatt ideális választás a SILENO city nehezen elérhető helyek vágására – például a trambulin vagy a kerti bútorok alatt is elvégzi helyetted a munkát!
Smart robotfűnyíró 250m2 területig
Robotfűnyíró (3db vágókéssel szerelve)
Dokkoló állomás
smart átjáró +tápegység +UTP kábel
Tápegység 5m hosszú csatlakozó kábellel
Határoló vezeték 150m
Rögzítő tüske: 200db
Vízmentes csatlakozó a határoló vezetékhez: 4db
Dokkoló csatlakozó a vezetékhez: 5db
Paraméterek
| Ajánlott gyepfelület | <250m2 |
| Akkumulátor típusa | 18 V Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitása | 2Ah |
| Működési idő | Max. 65 perc |
| Maximális emelkedő | 35% |
| Minimális vágási magasság | 20mm |
| Maximális vágási magasság | 50mm |
| Vágórendszer | Késtárcsa 3 késsel |
| Bluetooth | Nem |
| Fűnyírási időtartam programozása | Billentyűzettel a kijelzőn és smart App alkalmazással |
| LONA intelligencia | Igen |
| Kijelző | LCD beállítási menüvel |
| Kézi öntözővel tisztítható | Igen |
| CorridorCut | Igen |
| SensorControl | Igen |
| Fagyérzékelő | Igen |
| Smart | Igen |
| Határoló vezeték | 150m |
| Töltőrendszer | Automatikus |
| Rögzítőtüske | 200 db |
| Tartalék kés | Nincs |
| Vízmentes csatlakozó | 4 db |
| Határoló vezeték csatlakozó | 5 db |
| Töltési idő | 75 perc |
| Ház | Ütésálló műanyag |
| Munkafelület meghatározása | Határoló vezeték |
| Érzékelők | Ütközés-, emelés- és borulásérzékelő |
| Távolindítási pont | 3 / állítható |
| Mért zajszint | 57 dB |
| Spirálvágás | Igen |
