Leírás
Alacsony morfin tartalmú, szép sötétkék magszínű fajta. Korán virágzik.
Megdőlésre nem hajlamos.
Betakarítását zörgős tok állapotban kezdhetjük.
A magot kifejtjük és szárítás után hűvös helyen tároljuk.
2,5g.
|
|
|
|
| Idő: | feb.-márc | 35x10cm | júl. |
| Hőmérséklet: | 5oC | ||
| Vetésmélység: | 1cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "A" |
| Magasság: | 110cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | február |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | március |
| Termés (-tól) | július |
| Termés (-ig) | július |
| Tőtávolság | 30 cm |
| Grammonkénti mag mennyiség: | 1100 mag/g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.