Leírás
A Kiepenkerl Profi Line termékcsalád virágkeveréke több, mint egy buja növekedésű nyári és őszi virágkeverék hosszan tartó virágzással.
A 60-120 cm magas növényekből kibújó számtalan virág mindenekelőtt a legkülönfélébb hasznos rovarok kiváló táplálékforrása.
Összességében hozzájárulhatnak egy érintetlen ökoszisztémához, és kordában tarthatják a kártevőfertőzéseket.
Növekedési magasság 120cm-ig.
Tartalom: 15cmx150cm vetőmagszalag
| Botanikai név: | keverék |
| Vetésmélység kb.: | 0,5-1 cm |
| Vetésidő: | április május június |
| Virág színe: | sokszínű |
| Virágzási idő: | Június , július , augusztus , szeptember , október , november |
| Illatos: | nem |
| F1: | nem |
| A tartalom kb. | 1 db 15x150 cm méretű |
| Csírázási idő: | 14-21 nap |
| Csírázási hőmérséklet maximum: | 20°C |
| Minimális csírázási hőmérséklet: | 10°C |
| Élettartam: | egy év |
| Vetőmag típusa: | Vetőmag szőnyeg |
| Vágott virág: | Igen |
| Elhelyezkedés: | napos , részben árnyékos |
| Használat: | vágott |
| Növekedési magasság kb.: | 60-120 cm |