Leírás
A ház és kert egyszerű vízellátása
A GARDENA Házi vízmű 3000/4 tervezésekor az egyszerű telepítés, a kompakt méret és a fenntarthatóság voltak a legfőbb szempontok.
Sós vizet, agresszív és könnyen éghető anyagokat vagy élelmiszereket ne szivattyúzz a termékkel!
Hosszú élettartamra és kis karbantartási igényűre tervezve, minőségi anyagok felhasználásával.
| Teljesítmény | 600 W |
|---|---|
| Max. szállított vízmennyiség | 3000 l/h |
| Max nyomás | 3.5 bar |
| Max. szállítási magasság head | 35 m |
| Folyadék max. hőmérséklete | 35 °C |
| Kábel hossza | 1.5 m |
| Tápkábel típusa | H07 RNF |
| Elektromos védelmi osztály | IP X4 |
Fenntartható és környezetbarát
Használd hatékonyabban a vizet a GARDENA Házi vízmű segítségével a különféle ház körüli feladatokhoz: a kert öntözéséhez, a mosógéphez vagy a WC öblítéséhez.
Egyszerű használat
Tartósra tervezve, minőségi anyagokból készítve, réz belsőmenetes csatlakozócsonkkal és jó minőségű EPDM membránnal.
Hatékony működés
GARDENA hővédőkapcsolóval felszerelve védi a motort a túlmelegedéstől. A nagy, 19 literes tartály gondoskodik az alacsony szivattyúfázisokról.
Rézmenetek
A tartós rézbetétek tökéletesek a fix felszereléshez. A két G1 dupla csatlakozóelemet tartalmazza a csomag, és lehetővé teszik a GARDENA tartozékok, például a tömlők vagy szűrők egyszerű csatlakoztatását.
Kompakt és helytakarékos
Az áramvonalas kivitel még a legkisebb otthonokban is simán elfér.
Kényelmes feltöltés és leürítés
Fröcskölésmentesen és egyszerűen, tölcsér nélkül feltölthető az extra töltőnyílásnak köszönhetően. A leeresztő csavarral a maradék víz is leüríthető, ami megvédi a szivattyút az esetleges fagy okozta károktól.
Paraméterek
| Névleges teljesítmény | 600W |
| Maximális szállítási mennyiség | 3000l/óra |
| Maximális szállítási magasság | 35m |
| Maximális szállítási nyomás | 3.5bar |
| Maximális önfelszívó magasság | 7m |
| Szivattyúrendszer | Jet |
| Csatakozómenet | 33,3 mm (G 1") |
| Kimenetek száma | 1 |
| Tartály mérete | 19L |
| Szárazüzem elleni védelem | Nem |
| Karbantartásmentes | Kondenzátormotor hővédőkapcsolóval |
| Külön vízleeresztő csavar | Igen |
| Multifunkciós kapcsoló (Be/ki, manuális/automata üzemmód) | Nem |
| Bekapcsolási nyomás | 1,4 bar |
| Kikapcsolási nyomás (eco/max) | -- / 2,4 bar |
| Szállított anyag maximális hőmérséklete | 35°C |