Leírás
Évelő, 50-80 cm magas félcserje. Földközi tenger vidékéről származik.
Szárazságtűrő. Meleg, napos helyet igényel. Február-március folyamán ültessük szaporítóládába.
Nyáron többször visszavágjuk. Ősszel ültetjük végleges helyére. Virágzása 8-10 napig tart.
Felhasználás: virága illóolaj készítéséhez, teakeverékhez használható.
A tasak tartalma: 1g.
|
|
|
|
| Idő: | nov. | 10x15cm | |
| Hőmérséklet: | |||
| Vetésmélység: | 1-2cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "A" |
| Magasság: | 50cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | november |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-tól) | március |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | február |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Virágzás (-tól) | június |
| Virágzás (-ig) | július |
| Termés (-tól) | június |
| Termés (-ig) | június |
| Tőtávolság | 50 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.