Leírás
Évelő, 150cm magas félcserje. Meleg- és fényigényes.
Nehezen csírázik szaporítóládába vetjük febr-márc.-ban, majd május végén ültetjük végleges helyére.
Felhasználás: a francia és az olasz konyha leggyakrabban használt fűszere. Húsételekhez, babhoz, leveshez, szószokhoz használjuk.
Teája légúti, epe és gyomorpanaszokra használható.
A tasak tartalma: 0,13g.
|
|
|
|
|
| Idő: | febr.-márc. | május vége | 40x30cm | júl.-tól |
| Hőmérséklet: | fóliába | |||
| Vetésmélység: | 1-2cm |
Paraméterek
| Árcsoport | Rédei "B" |
| Magasság: | 100cm |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-tól) | május |
| Vetés/ültetés ideje (szabadföldi) (-ig) | május |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-tól) | március |
| Vetés/ültetés ideje (üvegházas) (-ig) | február |
| Palántázás (-tól) | május |
| Palántázás (-ig) | május |
| Termés (-tól) | június |
| Termés (-ig) | szeptember |
| Tőtávolság | 40 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.